#KINOFRONT – випуск 6 – гість програми Сергій Борчуков

Гість нашої нової програми #KINOFRONT є прикладом для усіх творчих особистостей, адже це людина, що не відступає від своїх принципів та здійснює справжні вчинки. Вчинки, що на перший погляд дивні і не логічні але сповненні совісті.

Сергій Борчуков — відомий російський режисер. Сміливець, який не просто підтримав Україну, коли почалась війна, а свідомо залишився жити у Києві, який так палко звільняють його колишні співвітчизники.

——–
#KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.
——–
Ведучий програми – Андрій Клименков
——–

Режисер: Максим Мельник

Оператор-постановник: Павло Полійчук

Графіка: Ірина Джмелик

Грим: Роксолана Ковалюк

PR: Ірина Дерев’янко

Продюсери: Андрій Мазепа, Сергій Корзаченко

——–
Попередній випуск #KINOFRONT
——–
Ukraine Forever — український культурний мовник. Це медійна платформа, що має на меті консолідацію культурної спільноти України та формування нового українського світогляду що базується на історичних культурних та духовних цінностях українців.

#кінофронт #ukraineforevermedia #ukraineforever #сотниченко #Ukraine #cinema #сергійсотниченко #чорнобиль #розчепленінаатоми #діти_війни #дітивійни #director #stopwarinukraine #director #guest