БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 6. Гість – гурт Nameless (UA, Ternopil)

Музика, що не має часу. Музика, що роками не втрачає своєї актуальності та мелодичності. У новому випуску музичного шоу “БУНКЕРНИК” ми зустрінемось з легендарним рок-гуртом вітчизняної сцени – Nameless (UA, Ternopil).
Nameless (UA, Ternopil) — музична легенда Тернопільщини, один з найстаріших українських психоделічних колективів, що значною мірою вплинув на формування творчості цілої плеяди тернопільських музикантів. Nameless вже давно є справжнім символом своєрідного мистецького об’єднання, що увібрало в себе дух та філософію життя у «файному місті Тернополі».

Склад гурту Nameless (UA, Ternopil)
Зорян Безкоровайний – гітара, спів
Світлана Фролова – спів, гітара
Сергій Недашковський – кахон

Пісні гурту Nameless (UA, Ternopil) у випуску програми “БУНКЕРНИК”
1. Відпустка
2. Антон
3. Було темно й тихо (Саша Буль)
4. Сім сумних днів
5. Ракета
6. Листи щастя

Соціальні мережі гурту:
Facebook
Instagram
YouTube
Bandcamp

Історія ж самого колективу почалася ще у 1992 році. Nameless(UA, Ternopil) взяв за основу естетику 60-х років минулого століття.
Оригінальне звучання та нестандартні музичні рішення з перших концертів привернули до гурту неабияку увагу.

Гурт грає на спільних концертах з Брати Гадюкіни, Воплі Відоплясова, Плач Єремії, Мертвий Півень, Тартак, Мотор’ролла та ін. Успішно завойовує любов українських слухачів. А вже у 2012 році отримує доволі значиме міжнародне визнання. Зорян та Світлана заснувують Dj-duo Hopta/Дует “Хопта”, а також стають резидентами міжнародного інтернет-телеканалу DEAD TV International, де активно пропагують українську музику і мистецтво на міжнародній сцені. Нині гурт працює на стику образотворчого мистецтва, літератури, театру та відео-арту.

Як не втратити своєї унікальності? Як дивувати та наповнювати ? Відповідь на ці та інші питання до Nameless (UA, Ternopil) дивіться у новому випуску музичного шоу “БУНКЕРНИК”.

Попередній випуск “БУНКЕРНИК”

——
Ведучий: Михайло Сулятицький
Режисер: Юрій Комаров
Оператор: Максим Мельник
Звукорежисер: Андрій Мазепа
Інженери студії: Ігор Вітохін, Віктор Гурин
Графічний дизайн: Ірина Джмелик, Дмитро Мороз
Грим: Роксолана Ковалюк
PR: Ірина Дерев’янко
Продюсери: Сергій Корзаченко, Андрій Мазепа
——

Ukraine Forever — український культурний мовник. Це медійна платформа, що має на меті консолідацію культурної спільноти України та формування нового українського світогляду що базується на історичних культурних та духовних цінностях українців.

#БУНКЕРНИК #бункерник #ukraineforevermedia #ukraineforever #Nameless #музика #україна #українськамузика